ePotvrde za učenike
 • ePotvrde

Upisi u 1. razrede - obavijesti

OBVEZE UČENIKA:

Učenici koji upisuju obrtnička zanimanja (AUTOMEHANIČAR, STROJOBRAVAR, VODOINSTALATER) do 18. srpnja  te od 19. do 21. kolovoza 2013. godine trebaju u školu dostaviti sljedeće:

• ugovor o naukovanju (ovjeren i potpisan od strane roditelja i obrtnika);
  • zdravstvenu svjedodžbu medicine rada.

Učenici koji upisuju zanimanje TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO ne moraju dostavljati svjedodžbu medicine rada (Informacija koja se nalazi na osobnim stranicama učenika pri sustavu upisi.hr je POGREŠNA!).

SVI UČENICI će se službeno upisati prvi dan nastave tj. 2. rujna 2013.

Za upis u prvi razred učenici prvi dan nastave trebaju donijeti:

- upisnicu koju će isprintati iz sustava upisi.hr (moći će je preuzeti iz sustava NISpuSŠ)

- dokumentaciju na temelju koje su dobili dodatne bodove (zdravstvene teškoće, socijalni status, invaliditet…) tj. onu dokumentaciju koju su razrednici u osnovnim školama ručno unosili u sustav. Ovo se ne odnosi na bodove koje je sustav sam povukao (bod za drugi strani jezik, glazbena škola, državna natjecanja, status sportaša). Nije potrebno nositi svjedodžbe, domovnicu, rodni list.

IZDAVANJE POTVRDA za učenike prvih razreda

Obrazac potvrde o stečenom pravu upisa u prvi razred srednje škole u šk. g.  2013./2014. svaki učenik može isprintati sa svoje osobne stranice pri sustavu upisi.hr (moj odabir - dohvati potvrdu o stečenom pravu upisa) te donijeti u školu na ovjeru.

objavio: Božena Kusanić   datum: 11. 7. 2013.